Rampa Ve Platform Seçeneklerimiz

Rampa dünyası, taşıma süresini kısaltan bir teknoloji ile kendini göstermektedir. Pratik, etkili ve kullanışlı özelliklere sahip kamyon rampası seçenekleri, etkili kullanım seçeneğine sahip etkili ürünlerdir. Emniyet valfi, hidrolik özellik, elektrikli taşıma seçenekleri, bu kategoride kendini göstermektedir. Özel emniyet valfi ve aracın kaymasını önleyen özel yüzeysel yapı, rampaların en belirgin özellikleri arasında yer almaktadır. Hizmet kalitesini sürekli olarak güncelleyen bu rampalarda, aradığınız bütün etkili özellikler bir aradadır. Taşıma süresini kısaltan ve emniyetli taşıma seçenekleriyle sanayide işlerin hızlanmasını sağlayan kamyon rampası seçenekleri, diğer rampalar gibi kullanışlı özelliklere sahip ürünlerdir. Kamyon rampası çeşitleri, un, yağ ve çimento fabrikalarında, araç boşaltma işlemleri kategorisinde tercih edilen seçeneklerdir.

Sistem ve Çeşitleri

Her rampa, farklı çalışma kategorisine sahip tasarımlardır. Bu tasarım seçenekleri, birinci sınıf kullanım özelliğine sahiptir. Rampa çeşitleri, özellik bakımından sınıflandırılmaktadır. Menteşeli rampalar, dik rampalar, seyyar rampalar, araç rampaları, kamyon rampaları ve kaldırma rampaları, kendine özgü özelliklere sahiptir. Rampa çeşitleri kategorisinde değerlendirilen bütün bu çeşitler, farklı sektörler için özel tasarlanmıştır. Rampa çeşitleri, paslanmaz özelliklere sahiptir. Teknolojinin son harikası olan bu yardımcı araçlar, kaliteli kullanım özelliğine sahip ürünlerdir. Rampa sistemleri, kullanım alanına göre sınıflandırılmaktadır. Seyyar yani mobil özelliğe sahip çeşitlerin kullanım alanı çok farklı özelliklere sahiptir. Rampa sistemleri kategorisindeki bütün tasarımlar, hidrolik ve elektrik özelliğine sahiptir. Güvenlik valfi ve kaymayan yüzey, diğer önemli özellikler arasındadır. Rampa sistemleri kategorisi, güvenli ve dayanıklı özelliklere sahiptir.

Kendinden lastikli olan ve yüksekliğin fazla olmadığı yerlerde, tamirat ve bakım işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılmasını sağlayan makaslı platform seçenekleri, işleri kolaylaştırmaktadır. Mazotlu ve elektrikli olan makaslı platform, kolaylaştırıcı özelliğe sahip ürünlerdir.

Fiyatlandırma

Fiyatlandırma kategorisinde, özellik, kullanılan iş ve diğer bütün seçenekler değerlendirilmektedir. Rampa fiyatları konusu, rampanın kullanım özellikleri belirleyici rol oynamaktadır. Kaldırma kapasitesi de rampa fiyatları kategorisinin belirleyici özellikleri arasında yer almaktadır. Yeni araçlar, yeni tasarım seçenekleri ve diğer bütün seçenekler bu kategoride çözüm üretmeye devam etmektedir. Rampa fiyatları kategorisi, özelliğine göre oldukça uygun fiyat seçeneğine sahiptir.

Gömme Özelliğe Sahip Rampalar

Gömme özelliğine sahip özel tasarımlar ise, bu kategorinin diğer seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu modeller on iki metredir ve bir beton bölmenin içerisine gömülmektedir. Gömme rampa seçenekleri, 8 ve 15 ton kapasite ile üretilmektedir. 1600- 0 mm yükleme-boşaltmaya uygundur. Kapandığı zaman zemine tam olarak oturur ve zeminle seviyesi sıfırlanır. Bu nedenle yer kaplamaz. Gömme rampa seçeneklerinin ön kısmında bulunan flap, araç dorsesine monte edilir ve yükleme işlemi başlar. Dorseye forklift aracı kolaylıkla geçiş yapar ve her hangi bir sarsıntı meydana gelmez. St 52 ve üstü mukavemete sahip malzeme özelliği ile birinci sınıf dayanıklılık söz konusudur. Ön flap ve ana karkas, hidrolik tahriği ile çalışır. Gömme rampa seçenekleri kategorisinde çözüm üreten firmamız, hizmet kalitesini güncellemeye devam etmektedir. Sanayide aradığınız bütün rampa ve makaslı platform tasarım seçenekleri, nakliye ve taşıma kategorisinde yenilenmeye devam etmektedir.